top of page​Hawersan kablo olarak 25-27 Mayıs tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen İnelex 2012 asansör ve asansör teknolojileri  fuarına pazarlama müdürümüz Ercan Parin ve satış ekibiyle beraber katılmıştır.Fuarda standımızı ziyaret eden Firma ve şahıslara,Hawersan Kablo ailesi olarak teşekkürü bir borç biliriz..

Hawersan Kablo olarak kurulduğumuz günden itibaren gelişen yapımız ve ürün çeşitliliğimiz ile büyümeye devam ediyoruz. Şirketimiz 2009 yılından itibaren, Asansör kablosu sektöründe üretime başlamış, iç ve dış piyasada oluşan kablo ihtiyacını, kaliteli ve güvenilir bir biçimde karşılamayı hedeflemiştir.

Hawersan Kablo Irak pazarında hızla büyümeye devam ediyor.Firma olarak 200 civarında bayisi bulunan ve bayi sayısı hızla artan Hawersan Kablo, kalitesinin bölgede tescillendiğini kanıtlamıştır.Şirket profili olarak uzun ömürlü ve güvenli kablolar üretmeye devam etmek ve uluslararası pazarda söz sahibi olmak , şirketin misyonları arasındadır.

Hawersan Kablo uluslar arası kalitede zengin ve çeşitli enerji ,asansör  kabloları ile birlikte, fişli kablo sektöründe büyümeye devam ediyor. Hawersan olarak aylık 500.000 adet fişli kablo üreten firmamız, kalite anlayışından ödün vermeden  TSE,CE,HAR ve İSO 9001:2008 standartlarına uygun ürünler imal etmeye devam etmektedir.

Hawersan kablo olarak 5-8 Mayıs tarihleri arasında İstanbul CNR’da düzenlenen Subcon 2011 Uluslar  arası yan ürünleri  fuarına genel müdürümüz Bahattin Parin ve satış ekibiyle beraber katılmıştır.Fuarda standımızı ziyaret eden Firma ve şahıslara,Hawersan Kablo ailesi olarak teşekkürü bir borç biliriz.​Hawersan Kablo, züchex ev eşyaları fuarı vasıtası ile müşterileri ile bir araya gelmiştir. Fuar boyunca ziyaretimize gelen misafirlerimize teşükkürü bir borç biliriz.Hawersan Kablo TÜV Rheinland labaratuvarlarından geçirdiği belgelendirme denetimi sonrası hem ürün hem de kalite sistem belgesi olan TÜV Rheinland belgesini alarak sektörde kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır.

​Hawersan kablo olarak 4-7 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul Tüyap'ta düzenlenecek olan İFO uluslararası asansör fuarına, firmamız  satış ekibiyle beraber katılacaktır.Asansör sektörünün tüm segmentlerini içeren bu fuarda; 5. salonda, A-16 numaralı standımızda sizleri görmekten mutluluk duyarız.

Hawersan Kablo VDE labaratuvarlarından geçirdiği belgelendirme denetimi sonrası hem ürün hem de kalite sistem belgesi olan VDE belgesini fişli kabloda alarak sektörde kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır.

Hawersan Kablo Irak pazarında hızla büyümeye devam ediyor.Firma olarak bayi sayısını 300'e çıkaran firmamız, Irak ihracatını da yüzde yirmi beş oranında arttırmıştır.

Hawersan kablo olarak 23,26 Eylül tarihleri arasında Libya'da düzenlenen Big4 show rebuild Libya  fuarına pazarlama müdürümüz Ercan Parin ve satış ekibiyle beraber katılmıştır.Fuarda standımızı ziyaret eden Firma ve şahıslara,Hawersan Kablo ailesi olarak teşekkürü bir borç biliriz.

​Hawersan kablo olarak 23-25 Mayıs tarihleri arasında İstanbul İzmir Uluslararası Fuar Alanında düzenlenecek olan İnelex uluslararası asansör fuarına, firmamız  satış ekibiyle beraber katılacaktır.Asansör sektörünün tüm segmentlerini içeren bu fuarda; 2. salonda, A-16 numaralı standımızda sizleri görmekten mutluluk duyarız

​ Hawersan kablo olarak 19-21 Haziran 2014 tarihleri arasında Türkmenistan'ın Aşkabat şehrinde düzenlenecek olan Akşabat Yapı-İnşaat Fuarına, firmamız satış ekibiyle beraber katılacaktır. İnşaat ve yapı sektörünün tüm segmentlerini içeren bu fuarda; standımızda sizleri görmekten mutluluk duyarız

​Hawersan kablo olarak 19-22 Mayıs tarihleri arasında Lİbya Tripoli Fuar Alanında düzenlenecek olan Libya Uluslararası Yapı Fuarına, firmamız satış ekibiyle beraber katılacaktır.İnşaat ve yapı sektörünün tüm segmentlerini içeren bu fuarda; standımızda sizleri görmekten mutluluk duyarız

bottom of page