top of page

Firma Profili

Hawersan Kablo ve Metal firması %100 öz Sermayesiyle 1985 yılında, çeşitli bakır ticareti ile başladığı ve devam ettiği sektörde, ürün yelpazesini 2004 yılı itibari ile kabloyu da eklemiş ve bu sektörde ürün yelpazesini her geçen gün genişletmiştir.
 
Hawersan Kablo,İstanbul Hadımköyde bulunan ,tamamı kendine ait entegre tesislerinde,enerji kabloları,Halogen Free kablolar,fişli kablolar,asansör kabloları,alüminyum kablolar ve Granül'ü dünya standartlarında üretmektedir.
 
Şirketimiz bu malzemelerde müşterilerimizin ideal üretime ulaşabilmeleri için malzeme seçimleri konusunda eğitimler verir. Öncü ve yaratıcı olmayı amaçlayarak sektördeki gelişmeleri yakından takip eder ve aktarır. Gerek yaptığı ayınlar, gerekse eğitim seminerleri vasıtasıyla temas halinde olduğu sanayii dallarını sürekli yeni bilgi ile donatmayı böylelikle onların gelişmesine katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.
 
Konusunda uzman, bilgi ve deneyim sahibi 100 kadar çalışanı ile Hawersan Kablo, uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir. Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilerek yüksek kaliteli ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır.
 
Üreteminin tamamını tek bir tesiste gerçekleştiren Hawersan Kablo, aylık ortalama 1.000.000 adet fişli kablo, 500 ton/ay kablo,400 ton granül kapasitesine sahip firmamız, kalite anlayışından ödün vermeden  TSE, CE, HAR,ROHS,TÜV Rheinland, Tüv Ausralia, HAR , VDE ,REACH ve ISO 9001:2008 standartlarına uygun ürünler imal etmeye devam etmektedir.
 
Hawersan kablo olarak yüksek ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön planda olmuş,şirket olarak güvenilirlik ,dürüstlük,kalitede süreklilik,yeniliklere açık olma ve kendini sürekli geliştirme, misyonumuz ve vizyonumuzun temellerini oluşturmuştur.
 
 
Modern teknolojiyi takip eden makine parkı ve eğitimli personeliyle çalışmalarını sürdüren firmamız açısından önemli olan müşteri memnuniyet göstergeleri titizlikle takip edilip değerlendirilmektedir. Otomasyona dayalı çalışan firmamızda uygun maliyetli çözümler müşterilerimize sunulmaktadır.
 
Firmamız tüm müşterilerinin taleplerine ve kalite standartlarına uygun olarak cevap vermek için onların çözüm ortağı olmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırımlarına devam etmektedir.
 
 
bottom of page